تیغه حسن فتحی کارگردان شهرزاد زمان پخش فصل دوم شهرزاد

تیغه: حسن فتحی کارگردان شهرزاد زمان پخش فصل دوم شهرزاد شبکه نمایش خانگی ترانه علیدوستی سریال شهرزاد مصطفی زمانی علی نصیریان شهاب حسینی

گت بلاگز اخبار حوادث در حال زورگیری در یک پارکینگ به دام پلیس افتادند ، هاردی&quot، و &quot، لورل &quot، &quot

اوایل بهمن سال گذشته، دو سارق چاق و لاغر که به زوج کمدین مشهور معروف بودند، با تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد مشهد دستگیر شدند و به 35 فقره گوشی قاپی اعتراف کرد

"لورل " و "هاردی" در حال زورگیری در یک پارکینگ به دام پلیس افتادند

عبارات مهم : زندان

اوایل بهمن سال گذشته، دو سارق چاق و لاغر که به زوج کمدین مشهور معروف بودند، با تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد مشهد دستگیر شدند و به 35 فقره گوشی قاپی اعتراف کردند.

خراسان نوشت:دو سارق مذکور که سوار بر موتورسیکلت قرمز رنگ به جرایم خطرناک خود ادامه می دادند در آخرین دزدی و هنگامی که طعمه دیگری را در پارکینگ پشت الماس شرق زیر نظر گرفته بودند، به محاصره ماموران تجسس کلانتری سپاد درآمدند و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

دزدان معروف به «لورل و هاردی» به دستور سرگرد زمینی (رئیس کلانتری سپاد) در دایره تجسس مورد بازجویی قرار گرفتند و در حالی به بیش از 35 فقره گوشی قاپی اعتراف کردند که بررسی های ماموران تجسس نشان داد آنان دقایقی قبل از دستگیری نیز گوشی گوشی زن جوانی را در خیابان جانباز مشهد دزدی کرده اند.

در حال زورگیری در یک پارکینگ به دام پلیس افتادند ، هاردی&quot، و &quot، لورل &quot، &quot

گزارش خراسان حاکی است با توجه به اهمیت موضوع، پرونده دزدان مذکور با صدور دستور خاص ای از سوی قاضی سیدجواد حسینی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) با سرعت و دقت در مجتمع قضایی شهید بهشتی پیگیری شد و متهمان بعد از محکومیت در دادگاه کیفری 2 روانه زندان شدند.

هنوز مدت زیادی از تحمل کیفر «لورل و هاردی» در زندان مشهد نگذشته بود که «هاردی» با طی مراحل قانونی و سپردن وثیقه (سند) جهت مدت بسیار محدودی از زندان مرخصی گرفت ولی او از این وقت سوءاستفاده کرد و دیگر به زندان بازنگشت. بنابر گزارش خراسان، همزمان با فرار «هاردی» از زندان، به طور ناگهانی آمار زورگیری و گوشی قاپی در محدوده کلانتری سپاد اوج رفت و هر روز گزارش هایی از دزدی گوشی و کیف قاپی به ماموران انتظامی می رسید. زیاد کردن دزدی ها، ماموران تجسس را بر آن داشت تا تحقیقات خاص ای را در این باره شروع کنند. بنابراین به دستور مدیر کلانتری سپاد، گروه زبده ای از ماموران تجسس به سرپرستی ستوان دوم آریایی (رئیس دایره تجسس) وارد عمل شدند و به تحقیق در مکان های جغرافیایی جرم پرداختند.

اوایل بهمن سال گذشته، دو سارق چاق و لاغر که به زوج کمدین مشهور معروف بودند، با تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد مشهد دستگیر شدند و به 35 فقره گوشی قاپی اعتراف کرد

معاون دادستان مشهد نیز که نظارت دقیقی در این باره داشت با صدور دستورات قضایی از کارآگاهان خواست دوربین های ترافیکی مناطق احتمال ارتکاب جرم را نیز بررسی کنند.

در حالی که ماموران تجسس به عملیات شناسایی ادامه می دادند ناگهان چشم ها روی موتورسواری با هیکل چاق میخکوب شد او همان «س» (دزد معروف به هاردی) بود که مدتی قبل به جرم 35 فقره دزدی زندانی شده است بود. با مشخص شدن ماجرای فرار این محکوم در زندان، تلاش ها جهت دستگیری وی ادامه یافت تا این که ماموران تجسس با شناختی که از پاتوق های وی داشتند موفق شدند او را در یک عملیات هماهنگ دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی با تشریح جزئیاتی از ماجرای دستگیری متهم معروف به «هاردی» گفت: ماموران تجسس کلانتری سپاد با همکاری و هماهنگی عوامل بسیج، این متهم را در یک تعقیب و گریز طولانی به دام انداختند.

در حال زورگیری در یک پارکینگ به دام پلیس افتادند ، هاردی&quot، و &quot، لورل &quot، &quot

سردار قادر کریمی افزود: متهم تاکنون به 100 فقره گوشی و کیف قاپی، زورگیری و دزدی اموال داخل ماشین اعتراف کرده هست. وی اضافه کرد: متهم مذکور بعد از چند ماه تحمل کیفر و با سپردن وثیقه از زندان آزاد شده است بود تا همدست خود را به ماموران معرفی کند ولی او با سوءاستفاده از این موقعیت و با همدستی فرد دیگری که به وسیله پلیس شناسایی شده است بود، دوباره به دزدی و زورگیری ادامه داد.

سردار کریمی با اشاره به این که با معرفی متهم به پلیس آگاهی شمال مشهد، تحقیقات راجع به جرایم احتمالی دیگر وی شروع شده است هست، خاطرنشان کرد: در هفته نیروی انتظامی طرح های خاص ای جهت ارتقای امنیت اجتماعی و همچنین پیشگیری از وقوع جرم در حال اجراست ولی به شهروندان نیز توصیه می کنیم هشدارهای پلیس راجع به کارها ایمنی و امنیتی جهت جلوگیری از دزدی ها را جدی بگیرند و به آن ها توجه کنند.

اوایل بهمن سال گذشته، دو سارق چاق و لاغر که به زوج کمدین مشهور معروف بودند، با تلاش ماموران تجسس کلانتری سپاد مشهد دستگیر شدند و به 35 فقره گوشی قاپی اعتراف کرد

واژه های کلیدی: زندان | خراسان | زندانی | زورگیری | خراسان رضوی | لورل و هاردی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz