تیغه حسن فتحی کارگردان شهرزاد زمان پخش فصل دوم شهرزاد

تیغه: حسن فتحی کارگردان شهرزاد زمان پخش فصل دوم شهرزاد شبکه نمایش خانگی ترانه علیدوستی سریال شهرزاد مصطفی زمانی علی نصیریان شهاب حسینی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قانون برگزاری تجمعات به مرحله اجرایی نزدیک است / مافی

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مجلس پیگیر اجرایی شدن قانون برگزاری تجمعات هست، دولت نیز جهت آن محل‌هایی را در نظر گرفته هست. کار قانونی در این زمینه به خوبی در

قانون برگزاری تجمعات به مرحله اجرایی نزدیک است / مافی

مافی: قانون برگزاری تجمعات به مرحله اجرایی نزدیک است

عبارات مهم : قانون

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مجلس پیگیر اجرایی شدن قانون برگزاری تجمعات هست، دولت نیز جهت آن محل هایی را در نظر گرفته هست. کار قانونی در این زمینه به خوبی در حال پیش رفتن است و به مرحله اجرایی نزدیک هست.

پروانه مافی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به تعیین محل های برگزاری تجمعات از سوی هیات وزیران، بیان کرد: در رابطه با برگزاری تجمعات قانون وضع شده است است و ما پیگیر اجرایی شدن این قانون هستیم. دولت نیز در این زمینه گام برداشته است و محل های آن را نیز مشخص کرد. محل هایی که دولت جهت برگزاری تجمعات مشخص کرده مشمول بر بعضی از پارک ها و بخشی از شهر و فضایی است که در جلوی ساختمان ورودی مجلس قرار دارد. در نتیجه کار قانونی در این زمینه به خوبی در حال پیش رفتن است و به مرحله اجرایی در حال نزدیک شدن است.

این عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی در ادامه گفت: افراد، اشخاص و گروه ها زمانی که حرف مشخص و منطقی دارند و یا قصد مطرح کردن درخواستی را دارند می توانند از این طریق درخواست خود را به گوش مسئولین برسانند.

قانون برگزاری تجمعات به مرحله اجرایی نزدیک است / مافی

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس ادامه داد: افراد جهت برگزاری تجمعات باید از کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مجوز بگیرند. در آنجا نیز باید تلاش شود تا شرایط سهل تری جهت دادن مجوز اعمال شود.

بعد از برگزاری تجمعات مردمی در دی ماه سال ۹۶ مدیر کل سیاسی وزارت کشور در ۳۰ بهمن از اقدام وزارت کشور جهت تهیه پیش نویس لایحه تجمعات و راهپیمایی های قانونی خبر داده بود.

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: مجلس پیگیر اجرایی شدن قانون برگزاری تجمعات هست، دولت نیز جهت آن محل‌هایی را در نظر گرفته هست. کار قانونی در این زمینه به خوبی در

هیات دولت نیز در جلسه روز یکشنبه ۲۰ خرداد سال ۹۷ مشخصات و محل های مناسب جهت برگزاری تجمعات را تعیین کرد.

واژه های کلیدی: قانون | قانونی | برگزاری | کمیسیون | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz