تیغه حسن فتحی کارگردان شهرزاد زمان پخش فصل دوم شهرزاد

تیغه: حسن فتحی کارگردان شهرزاد زمان پخش فصل دوم شهرزاد شبکه نمایش خانگی ترانه علیدوستی سریال شهرزاد مصطفی زمانی علی نصیریان شهاب حسینی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اختلاف صادقیان با سپیدرود، مالی نبود / نظرمحمدی

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت می‌گوید که صادقیان از لحاظ فنی و مالی مشکلی با این کلوب نداشته است.

اختلاف صادقیان با سپیدرود، مالی نبود / نظرمحمدی

نظرمحمدی: اختلاف صادقیان با سپیدرود، مالی نبود

عبارات مهم : ملوان

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت می گوید که صادقیان از لحاظ فنی و مالی مشکلی با این کلوب نداشته است.

علی نظرمحمدی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در گفت و گو با ایسنا راجع به عملکرد تیمش در پنج هفته ابتدایی و برنامه تیمش در تعطیلات لیگ اظهار کرد: هفته های اولیه نتیجه های خوبی نگرفتیم ولی موفق شدیم در ادامه پیکان را شکست دهیم و سپاهان را در منزل اش متوقف کردیم. بعد از بازی با سپاهان وقفه ۱۸ روزه ای ایجاد شد که تلاش کردیم در تعطیلات کارهای بدنی انجام دهیم و دیدارهای تدارکاتی را جهت حفظ هماهنگی برگزار کنیم. بعد از آن نیز خود را آماده حضور در جام حذفی خواهیم کرد.

اختلاف صادقیان با سپیدرود، مالی نبود / نظرمحمدی

او راجع به حضور تیمش در جام حذفی و همچنین تقابل با ملوان در این جام گفت: به هرحال دیدار سپیدرود و ملوان یکی از جالب ترین داربی های کشور عزیزمان ایران هست. دیدار با ملوان از هر حیث جذابیت های خاص خود را دارد و ما باید بتوانیم از امتیاز میزبانی خود استفاده کنیم. با توجه به نتیجه های ضعیف در سه هفته نخست، جام حذفی را جدی می گیریم و با تمام توان خود به میدان خواهیم رفت. در این جام تیم ها قابل آینده نگری نیستند و سطح و رده تیم ها نمی تواند نشان دهنده تیم برنده باشد.

سرمربی سپیدرود رشت راجع به تعطیلات لیگ و همچنین تیم ملی بیان کرد: ما روند خوبی را پیش گرفته بودیم ولی ای کاش مسابقه های ادامه پیدا می کرد و لیگ تعطیل نمی شد. به هرحال ما به برنامه از قبل تعیین شده است شرکت لیگ تمکین کردیم لیکن موفقیت تیم ملی نشانه همه ما هست. خدا را شکر که شاگردان کی روش نیز موفق شدند نتیجه خوبی بگیرد و روند شکست ناپذیری اش را حفظ کند. پنج شنبه یک دیدار تدارکاتی برگزار کردیم و فردا نیز دیدار تدارکاتی دیگری برگزار خواهیم کرد و بعد از بازی با ملوان خود را آماده حضور در لیگ برتر می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت می‌گوید که صادقیان از لحاظ فنی و مالی مشکلی با این کلوب نداشته است.

او راجع به رفت و آمد خبر صادقیان به این تیم گفت: حقیقتا چیزی که اکثر رسانه ها بازتاب کردند درست نبود. کیفیت فنی خبر مورد قبول من قرار داده شد و من اعلام نیاز کردم تا کلوب او را جذب کند. او حتی چند جلسه ای را نیز با تیم تمرین کرد ولی به علت اختلاف نظرهایی که کلوب سپیدرود پیدا کرد، از حضور در تیم انصراف داد. ما نیز شهاب کرمی را جذب کردیم و در سه، چهار روز باقی مانده اگر بازیکنی از لحاظ فنی رضایت ما را جلب کرد، او را جذب خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: ملوان | دیدار تدارکاتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz